Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Kimser Kimya

Kimser Kimya, Türkiye'de alüminyum yüzey işlemlerine yönelik özel kimyasallar geliştirmekte ve tedarik etmektedir. Müşterilerimiz arasında, yenilikçi teknolojimizden, duyarlı hizmetimizden ve çok sayıda OEM ürün onayından yararlanan hem alüminyum yüzey son işlemcileri hem de ön işlem son işlemcileri bulunmaktadır.

Kimser Kimya ürünlerinin, otomobilden mimariye, bilgisayardan modaya kadar pek çok sektörde kullanım alanı bulan ürün yelpazesiyle her geçen gün hayatımıza dokunduğu aşikardır.

Kimser Kimya'yı öne çıkaran nedir? Eloksal ve toz boya ön işleme endüstrisinin doğası, saf bilim ve pratik saha deneyiminin sürekli bir karışımını gerektirir. Araştırma Kimyagerlerimiz ve Teknik Mühendislerimiz, bilgi alışverişini en üst düzeye çıkarmak için Müşterilerimizle sürekli iletişim halindedir. Nerede olursanız olun ekiplerimiz sizinle bilgi paylaşmaktan keyif alıyor; Bu, iş modelimizin temelini oluşturan bir prensiptir.

Kimser Kimya, özel kimyasallar tedarikçisi rolünün ötesinde, çevreye ve tüketilen kaynaklara yönelik 360° vizyonuyla Eloksal ve toz boya ön işleminde dost canlısı bir uzmandır. Yenilikçi, kullanımı kolay ve çevre dostu süreçlerle yüzey işlemeyi sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz.

Sorumlu bir tedarikçiyiz. Çevre koruyucuları olarak ürünlerimiz "yeşil" olacak şekilde tasarlanmıştır ve biz bunların eksiksiz bir tedarikçisiyiz, müşterilerimizin de aynı taahhüdü yerine getirebilmelerini sağlıyoruz.

Kimser Kimya